Ile kosztuje ruch?

Każdy, kto bawi się pomysłem wynajmu firmy przeprowadzkowej, chce wiedzieć z góry, jaki ruch będzie kosztował. W sumie nie można dzwonić do cen. Wiele różnych czynników składa się na całkowitą cenę. Niemniej jednak możesz aktywnie zaangażować się w regulowanie ceny w dół.

Dobre przygotowanie

Kto dobrze przygotowuje swój ruch, oszczędza pieniądze. Cena składa się przede wszystkim z ruchomej objętości, odległości mieszkań i godzin pracy. Jeśli więc zmniejszysz wolumen ruchu, czyszcząc go wcześniej, obniżysz cenę. W odległości mieszkań można zrobić tylko przez ukierunkowane poszukiwania mieszkania. Mniej frachtu oznacza również mniej czasu pracy. Jeśli nowe mieszkanie nie jest zbyt daleko, możesz iść tam na mniejsze rzeczy przed przeprowadzką.
Jeśli wolumen transportu jest stały, uzyskaj różne oferty od lokalnych firm przeprowadzkowych. Większość firm chce uzyskać pomysł na stronie. Zbyt tanie firmy zaoszczędzą na ubezpieczeniu lub nie zapłacą odpowiednio pracownikom. Ustal górny limit z forwarderem. Wtedy cena nie może eksplodować.

Dalsze czynniki oszczędności

Prawie wszystkie firmy oferują pełną obsługę. Obejmuje to pakowanie towarów przeznaczonych do przeniesienia i demontażu oraz złożenie mebli. Oczywiście, że dodatkowe koszty. Jeśli możesz zrobić to sam, możesz zaoszczędzić pieniądze. Przenoszenie skrzynek, które dostajesz tanie w sklepie z narzędziami. Materiałem opakowania jest stara gazeta, którą można następnie wyrzucić do papierowego pojemnika za darmo. Upewnij się, że pudełka nie stają się zbyt ciężkie. Nadal muszą być noszone. I nie powinni łzawić. Zawsze umieszczaj najpierw ciężkie przedmioty w pudełku.

W Internecie można znaleźć witryny, w których można obliczyć ceny w ruchu. To nie jest wiążące. W tym samym czasie można poprosić o oferty.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz