Cik maksā milzīgs priekšmets?

Tas, kas šķiet kā prettece, tagad ir ļoti populāra būvniecība: no saliekamās mājas būvniecība, izmantojot cietus materiālus. Šajā rakstā mēs izskaidrosim "milzīgā" priekštelpa un tās izmaksas.

Kādas ir milzīgo materiālu priekšrocības?

Kādas ir masīvo audumu izmaksas saliekamās mājās?

Kopumā ražotāju standarta modeļi nesatur masīvus materiālus; to lietošana parasti notiek individuāli saskaņā ar saliekamo māju piegādātāju. Skaidrs, ka par šo "luksusa" piemaksu ir jāmaksā. Ja jūs vēlaties pastiprināt visu ārējo sienu, kas ir neaizstājama ar izteiktu izolāciju, cenas sākas apmēram 10 000 eiro. Atkarībā no mājas, bet arī tie var ievērojami dārgāk.

Tātad, plānojot savu saliekamo māju, ir jāveic izmaksu aprēķins, lai izvairītos no vēlākiem "pārsteigumiem". Protams, lai panāktu ievērojamu izolācijas uzlabojumu, var pastiprināt ne tikai ārējo sienu, bet arī augšējo grīdas griestus vai jumtu.

Apliecinošs aprēķins

Lai ilustrētu saliekamās mājas kopējās izmaksas, bet jo īpaši šāda pastiprinājuma cenu sekas, zemāk mēs iesakām izmaksu deklarāciju. Tā ir pabeigta vienģimenes māja ar grīdas platību 120 kvadrātmetrus, saistītais īpašums ir 600 kvadrātmetri.

izmaksu pārskatscena
1. Zemes 600 kvadrātmetri, atklāja45000 EUR
2. savrupmāja 120 kv m, pabeigti200,000 EUR
trešās āra teritorijas (terase, dārzs, uc)15000 EUR
4. formalitātes (īpašumtiesības apliecinošo, notārs utt )10000 EUR
5. stiprinot ārējo sienu ar betona15000 EUR
kopumā285,000 EUR

gan šis piemērs realitāte ir pārāk neskaidrs, bet tas parāda, ka cenu ietekme nostiprinot savas saliekamās mājas ir salīdzinoši zems, iemesls, bet pastāvīgi labāka skaņas un siltuma izolācija. Lai ietaupītu naudu, palīdz tikai cenu salīdzinājums dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un mājām.

Padomi un triki Informējiet sevi par dažādiem materiāliem, attiecīgām izmaksām un, visbeidzot, par izolācijas efektu jūsu saliekamajā mājā. Dažreiz klasiskie materiāli, piemēram, betons, ir efektīvāki nekā jaunas vielas, kuras pārdevēji pārdod kā "brīnumlīdzekļus".
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru