Ile kosztuje wykończona piwnica? Cennik dla szybkiej orientacji

cenników budowania gotowego piwnicy oparte są zazwyczaj na pożądanym metrażu, ceny są dla większości dostawców w danej ramce. Za pomocą takiej listy możesz wcześniej ustalić przybliżone koszty.

Należy zwrócić uwagę na kosztorys!

Koszty wykopów są zróżnicowane, w przypadku domków rodzinnych o normalnej wielkości mogą być one dobrej jakości na poziomie od 4000 do 5000 EUR.

Skalista gleba często wymaga użycia materiałów wybuchowych, podczas gdy żyła wodna na nieruchomości musi być najpierw osuszona. Może to prowadzić do znacznych dodatkowych kosztów.

cenniki zwykle do gotowego piwnicy w standardowych wysokościach, które są w przybliżeniu między 2,25 m i 2,40 m. Jeśli chcesz mieć wyższą piwnicę, płacisz premię.

Oblicz regionalne wahania cen i oczywiście różnice cen między różnymi dostawcami. Nasza tabela cenowa podaje tylko wartości orientacyjne dla pierwszej orientacji.

cen dla gotowego piwnicy

  • wykończone piwnicy 80 metrów kwadratowych, pełna wersja: 30.000 EUR
  • zakończeniu piwnica 80 mkw, rozszerzona wersja: 25.000 EUR
  • zakończeniu piwnica 80 mkw, Mitbauversion: 18.000 EUR
  • wykończone piwnicy 120 metrów kwadratowych, pełna wersja: 40.000 EUR
  • gotowy piwnicy 120 mkw, wersja rozszerzona : 34.000 EUR
  • gotowy piwnicy 120 mkw, Mitbauversion: 25.000 EUR

przykład cena gotowego piwnicy

Nasz przykład projekt to 120 metrów kwadratowych zakończeniu piwnicy rodzinnego domu. Piwnica ma standardową wysokość, ziemia jest łatwa do pracy.

koszt przegląd cena
pierwszy pit wykopali
5000 EUR 2. Kompletna piwnicy
40.000 EUR 45.000 EUR Całkowita

szczegółowe porównanie cen!

Spójrz na cenniki od różnych dostawców i porównaj je dokładnie. Zwróć szczególną uwagę na wszelkie dodatkowe przedmioty, które są zawarte w innych ofertach w cenie. Szczegółowe porównanie cen pozwala zaoszczędzić tyle euro!

Wskazówki i sztuczki Czy rozważałeś już możliwą częściową piwnicę? Częściowa piwnica oszczędza koszty i jest dostosowana do wielkości i dystrybucji dokładnie do potrzeb klienta. Więc uzyskaj system ogrzewania, pralkę i suszarkę za rozsądną cenę.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz