Ile kosztuje wyburzenie domu jednorodzinnego?

Jeśli dom jednorodzinny znajduje się w stanie, w którym renowacja nie może już pomóc, należy go rozebrać. W tym artykule dowiesz się o czynnikach, które zależą od kosztów wyburzenia i przykładowego kosztorysu, który ujawnia związane z tym koszty.

Często remont czynniki kosztowe w trakcie rozbiórki

Decydującym czynnikiem oczywiście odgrywa wielkość domu zależy od pracy i wysiłku pomaga; Domy jednorodzinne mają zazwyczaj przewagę. Ważne są także lokalne wydarzenia: zaletą jest łatwy dostęp do domu ze wszystkich stron; W przypadku niepełnosprawności konieczne środki ostrożności spowodują dodatkowy koszt.

Wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa, na przykład, jeśli dom znajduje się bezpośrednio na drodze publicznej, również ponoszą dodatkowe koszty. Dotyczy to również sąsiadujących ze sobą budynków, które wymagają kompleksowej ochrony przed wyburzeniem. Również zawartość domu odgrywa rolę: istnieje około odpadów niebezpiecznych lub innych niebezpiecznych substancji lub substancji w domu, firma rozbiórka musi przebiegać oddzielnie.

Piwnica powoduje dodatkowe koszty, ponieważ wydobycie w ziemi nie jest tak łatwe jak na ziemi. Więc jesteś zainteresowany w nowym budynku, więc należy zwrócić dowód zagęszczenia do potwierdziły prawidłowe rozbiórki piwnicy i późniejsze uzupełnienia. Oprócz głównych kosztów, oczywiście, inne koszty, na przykład, do dyspozycji.

Przykładowe obliczenia Poniższy przykład dom jednorodzinny o powierzchni 130 metrów kwadratowych, w którym warunki są korzystne do rozbiórki; nie ma barier.

koszt przegląd cena 1. Planowanie rozbiórka
800,00 EUR 2. Prace przygotowawcze
3.000,00 EUR 3. rozbiórki
12,000.00 EUR 4. rozbiórka piwnicy, kompresja
5-cie 5000.00 EUR utylizacja
1500.00 EUR całkowity 22,300.00 EUR
Tips & tricks Poinformuj siebie absolutnie w różnych firm wyburzeniowych o cenach i być oferta dla domu rodzinnym stworzenia. Powyższe obliczenia wskazują na możliwą średnią cenę, z przecenionymi firmami wyburzeniowymi, których nasz przykład mógłby z łatwością kosztować 30 000 euro.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz