Oto jak: suchy jastrych zakłopotany

Przebudowa suchy jastrych płynny oszczędność w stosunku do konwencjonalnych jastrychów wiele wysiłku, a przede wszystkim pory suchej. Może być również instalowany samodzielnie bez pomocy i nie wymaga znajomości stosunków mieszania, wysokości jastrychu i metod budowlanych, jak w przypadku płynnych jastrychów. Ponadto potrzebne są tylko bardzo małe narzędzia. Wysuszyć jastrych można układać o dowolnej porze roku iw dowolnej temperaturze. Oto krótka instrukcja instalacji.

Wymagane elementów podłogowych, masy szpachlowej, kleje, łat dachowych, liniał, długi poziom, płytę na pokrywie masy wyważającej Podczas montażu taśmy elementów jastrychu i przenośne piły. Może bezprzewodowy śrubokręt i wystarczająca ilość pasujących śrub, jeśli nie tylko przyklejają płyty.

sprawdzać podłoże gruntu powinna - jak we wszystkich podkładów - czyste, suche, wolne od pyłu i być płaska, jak to możliwe, z suchym nierówności podłogi, ale poza tym automatycznie poziomowane przez związek niwelacji pierwszym etapie

Etap 2:

luzem zamocować listwę izolacyjną krawędź na odpowiedniej wysokości, oznaczają wysokości nasypowej masy szpachlowej wzdłuż ściany i zamykania drzwi z progiem na poziomie gruntu. Wysokość zrzutu powinna być taka, aby guzy były pokryte co najmniej jeden centymetr wysoko w każdym punkcie, zaleca się dodanie kolejnych 10 procent do tej określonej wartości.

Etap 3: Związek wyrównywania wlewa

okresowo o szerokości około 20 cm zapór związku wyrównywania, na który jest następnie odpowiednio stosuje listwy dachowej oraz łączy górną krawędź oznaczonej na wysokości podłogi na ścianie. Upewnij się, że łaty dachowe są wyrównane dokładnie z poziomicą. Następnie możesz wypełnić luki między listwami wyrównaniem i odjęciem za pomocą Abziehlatte. Następnie zdejmij listwy dachowe i wypełnij miejsca i ostrożnie zdejmij. Użyj poziomicy, aby sprawdzić równomierność podkładki wyrównującej. Prace są zawsze wykonywane na ścianie zwróconej w stronę drzwi.

Etap 4:

Zgromadzenie jastrychu wyciętych elementów podłogowych elementów - korzystnie z przenośnym tarczową - Droga i łączenia klejem i śrub. Związek poziomowania nie powinny być wprowadzane bez pokrywy w celu uniknięcia nierównego ściskanie lub prasowanie i nowsze ubytków podczas instalacji.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz