Kā tiek īstenota īres cenu bremze?

Kopš 01.06.2015 ir tā saucamā noma bremzes Vācijā. Bet kas īsti palēnina nomas likmes? Un vai tā ir strādājusi pirmajos mēnešos kopš tās ieviešanas? Pirmkārt, tas vēl nav īstenots valstī, vēl jāpierāda ar citām vajadzībām, vai to piemērošana praksē ir kādreiz pilnībā realizēts.

Ideja par nomas bremzes

rentes daļēji audzēti eksplozīvi pēdējos gados, jo pilsētās, īres bremze ir jāizmanto saskaņā ar politiku. Tas novērš, piemēram, pensionēšanās jaunam īrniekam, tad īres maksa var brīvi noteikt. Palielināšanās var veikt vairāk nekā līdz šim norobežojumam, kas nepārsniedz 110 procentus no parastās vietējās noma. Augstākas īres maksas nav atļautas.

izņēmumi no noteikuma

vairāki izņēmumi nodrošina to, ka plānotā ietekme nomas bremzēm ir samazinājies. Ar Lexware palīdzību īsumā redzams, vai jaunā regula ietekmē jūs vai ne. Tur jūs arī saņemsiet bezmaksas e-grāmatu ar sīkāku informāciju.
Noteikumi sākotnēji attiecas tikai uz mājokli. Tas neattiecas uz komerciālo telpu īri vai nomu. Nomas, kas tika atrisinātas pirms bremžu ieviešanas, netiek ietekmētas. Esošās nomas cenas nav jāmaina. Pat tad, kad pēdējais īre jau pārsniedza atļauto 10 procentiem, jauni nomas līgumi par to pašu cenu var pabeigt, un nevajag pārskatīts uz leju.

Īres cenu bremze arī neattiecas uz atjaunotajām un jaunajām ēkām. Jaunas ēkas ietver visas ēkas, kas pirmo reizi tika apdzīvotas pēc 2014. gada 1. oktobra. Attiecībā uz remontu, šis darbs ir tik visaptveroša, ka tie maksā vismaz trešdaļa ko salīdzināma jaunā ēka būtu jāmaksā. Nomas bremzes attiecas tikai pilsētās ar mājokļu trūkums, kas tika izveidota ar attiecīgo valstu un nevis valstī.

Iepriekšējā īstenošana Pirmkārt, nomas bremžu tikko bija pretējo tās sākotnējā galamērķa rezultātu. Turpmākajos mēnešos pirms uzsākšanas, apmēram puse no visiem Vācijas privātu izmitināšanu palielināja īres likmes - it īpaši Minhenē un Diseldorfā. Līdz šim kompensē ģeogrāfisko sadalījumu, piemēram, Bavārijā vēl ir sadrumstalots. Vienā kopienā tas ir, nākamajā nav. Tas rada negodīgu nevienlīdzību. Rādīt

pirmo pieredzi, ka daudzi namīpašnieki nespēj izpildīt nomas bremzes un ka tas nav viegli īrniekiem, lai iegūtu šo uz virves. Turklāt trūkums mājokļu ir tik augsts, jo īpaši skarto pilsētu, ka esat priecīgi kādreiz ir dzīvoklis. Tādēļ daudzi baidās noķert zemes īpašnieku par nomas summu.

nākotnes attīstību prognozes liecina, ka nekustamā īpašuma īpašnieki atturēties no nelielas rekonstrukcijas nākotnē, tikai vēlāk, lai viss visus uzreiz, un pēc tam paaugstināt īres maksu, bez ierobežojumiem. Vietējā īres indeksa noteikšana ir problemātiska un, iespējams, joprojām nodrošinās tiesvedību. Ņemot vērā līdzīgu vienošanos pagātnē Spānijā un ASV arī, ka esošā dzīvojamā telpa ir sadalīta arvien nevienlīdzīgs, ka vairāk cilvēku kļūst par bezpajumtniekiem un ģimenēm, kas dzīvo ar bērniem mazā telpā, ir pamats bažām. Dažās pilsētās mājokļu deficīta novēršana nav aktuāla nomas cenu bremzēm.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru