Jak naprawić uszkodzenie wody w prefabrykowanym domu?

Istnieją różne sposoby, w których może wystąpić uszkodzenie wody: czy jest to powódź czy przerwanie rury - w każdym razie musisz wiedzieć, co teraz zrobić. W tym artykule wyjaśnimy, jak naprawić uszkodzenie wody w domu z prefabrykatów.

struktura pozostaje „zdrowych”

Aby naprawić szkody, ale oni sami nie powinni zacząć od „naprawy” - ekspert swojej prefabrykowanego firmy budowlanej z pewnością ma doświadczenie z zalania i poznać strukturę domu. Ponieważ: Aby zaradzić uszkodzeniom wody, należy interweniować w strukturze domu. Dopiero wtedy możesz sprawdzić, czy i jak zostały zrobione szkody.

Wtedy może rozpocząć się renowacja: okładziny i materiał izolacyjny muszą zostać usunięte, aby dostać się do drewna. Należy to najpierw wyczyścić, ponieważ z pewnością nie przeniknęła czysta woda.

Jednak proces suszenia trwa dłużej: aby nie potrzebować kilku tygodni, należy podeprzeć suszenie grzejników wentylatorów lub podobnych. Aby mieć pewność, że panuje suchość, specjalista powinien przeprowadzić tak zwany pomiar wilgotności drewna; zawartość wilgoci w drewnie nie może przekraczać 18%.

Przegląd

Poniższa lista znowu razem podsumowuje informacje dotyczące zalania:

  • woda w zasadzie nie istnieje zagrożenie dla
  • drewna Aby zapobiec pleśni musi być wykonane w odpowiednim czasie eksperci suszenie
  • z prefabrykowanych domu trzeba „przebić” do
  • drewna Pod koniec Upewnij się, że masz kontrolę procesu, jeśli wszystko jest suche
Porady i wskazówki Jedynie najmniejsze podejrzenie o uszkodzenie wody, w przeciwnym razie szkodliwe formy spowoduje.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz