Kā jūs tīrām bruģakmeņus?

tas noteikti būs ļoti kaitinošas sajūta, kad savu izbalējis uzbūvēta ietve pēc gada un sūnas vai aļģes izplatoties locītavām. Jūs varētu būt nedaudz izvairījies no šī stāvokļa pasliktināšanās, ja jūs sāktu slēgt plāksteri. Tomēr gandrīz visi ignorē šo ieguldījumu, impregnējošais aģents ir dārgs.

Ja jūs sākat šo tīrīšanu, jūs varat sabojāt, ja jūs to darāt nepareizi. Ne katrs līdzeklis ir piemērots katram plāksterim, bet internetā izplatās nepatiesa informācija. Tātad, kā jūs turpināt?

1. variants: izskrūvējiet ar skrūvgriezi

Šī metode ir ļoti darbietilpīga un celms muguru. Viņi skrāp visus savienojumus ar skrūvgriezi un akmeņiem ar akmeņiem ar ūdeni.

Rauga mehāniski bojājumi locītavām un aļģu pārklājumiem. Neizņemiet tos pilnībā. Tādēļ šī tīrīšanas forma nav piemērota.

2 Versija: spiediena mazgātājs

kompozītmateriālu segumiem bez šuvēm augstspiediena mazgātāja (92,17 € Amazon), ir ļoti efektīva. Tomēr, ja jums ir bruģis ar atvērtām locītavām, kas pildītas ar grants vai skaidām, izskalojiet šī materiāla virsējo slāni. Tāpēc savienojumi ir dziļāki un nodrošina netīrumus un nezāles tikai ļoti drošu audzēšanas vietu. Tātad tikai ar bruģakmeņiem bez locītavu izmantošanas.

3. variants: ķīmiskas vielas

Katram seguma materiālam, ti, par betona, dabiskā akmens vai ķieģeļu seguma, tur ir atsevišķi paredzēti tīrīšanas līdzekļi (18.92 € Amazon). Ja to pareizi lietosit, jūs nogalināsiet aļģes un sūnu, notīriet akmens virsmas un pēc tam vienkārši notīriet mirstīgās augu daļas.

Variācija 4: kālija permanganāts un soda

Šīs divas iespējas bieži tiek reklamētas kā mājas aizsardzības līdzekļi. Tomēr kālija permanganāts ir ļoti toksisks. Tas pasliktina locītavu stāvokli un piesārņo gruntsūdeni. Tātad izvairieties no šī līdzekļa.

Soda izplešas ar attiecīgi ilgu ekspozīcijas laiku vismaz 6 stundas ļoti labu efektu. Tomēr pēc tam ir jāaizplombē bruģēta teritorija, kas ir nepieciešama arī profesionāliem aģentiem.

Papildu piezīme: Nekad notīriet dabīgā akmens apmetuma locītavas ar skābiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem. Skābe iznīcina kopīgo materiālu un nepieciešama renovācija.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru